Don't mind babies.

29. listopadu 2012 v 21:15 | Prostitute..♥
Vlastně tak nějak poslední dobou nevím o čem psát.Tak to shrneme.

ŠKOLA - To úmorné období,kdy se všichni učitelé do jednoho splašili a chtěli psát písemky je za mnou.A teď je to na mě spíš.Budeme tu mít prosinec,ve kterém se budeme učit 3 týdny necelé,prázdniny a v lednu v půlce se uzavírají známky.Oh that's a lot of time.Ale aspoň už nepropadám z matiky.Vychází mi 3.No chtěla jsem mít vyznamenání ale letos mi vychází tolik dvojek.. a navíc tu matiku na dvojku už nedám.Takže mě v pololetí čeká domácí vězení nejspíš.Dnes byly třídní schůzky,kde rodiče naštěstí nebyli.Řekli,že mě zabijou radši až v pololetí.FUCK.FUCK.FUCK.Tvářím se,že mi to hrozně nevadí,ale ve skutečnosti mě nehorázně sere i podělaná DVOJKA.No jo,opět mi tu nad hlavou krouží slovo perfekcionismus.A totálně mě může nasrat,když má sousedka lepší známku než já.To se mi už kouří uplně ze všeho :D Nádech a výdech. :))) Znáte to?

INTR - pořád to samé,občas zajdu s kamarádkou po škole na kafe,pak celý den spím,cvičím,učím a nazdar.Takhle 5 dní v týdnu.Ted jsem byla na dvou zajímavých přednáškách a promítání o ukamenování a lednice jako popelnice.Strašně mě to zaujalo.S tím jídlem to je hrůza.
Věděli jste,že ročně vyprodukujeme 90 tun odpadů (jídla),který kdyby se dal do kamionů tak ty kamiony obkrouží celý svět po rovníku?A věděli jste,že když se do supermarketu přivezou např 9 TUN pomerančů na sklad a v jedné krabičce jsou 3 TŘI PLESNIVÉ POMERANČE tak se vyhoní ÚPLNĚ VŠECHNY,TEDY I 9 TUN POMERANČŮ.Plýtvání jídlem.Uvědomte si to.Víte,že evropská unie vydala normy jak má vypadat např. okurka?Musí být rovná,tak tlustá a tak dlouhá.Pak až splní normy může jít do prodeje,kde si lidé koupít krásnou okurku.Znamená to snad že zahnutá a tlustá okurka má menší hodnotu jen proto že je JINÁ?Lidi jsou prostě zblbí.A EU úplně.Zakázala dávat zbytky prasatům atd.. KRETÉNI.
http://www.jedensvet.cz/2012/filmy-a-z/21175
kdyby jste to viděli celé..byli by jste naštvaní jako já,zamysleli by jste se..

No a co se týče jídla jím přiměřeně.3x až 4x denně.Zacvičím si.Nějaký ten tělocvik dvě hodky + dvě hodky sebeobrany.ALe cítím se - plně,nafouklé břicho.. necítím se hubeně tak jako když jsem hladová..
A celkově se mám ted dobře.Ale moc přemýšlím nad tím jak se chovat správně - k sobě,k ostatním,ke světu,k přírodě.. ke všemu.. Tak fajn k lidem se nechovám správně a ani nebudu.Protože bud jsou to svině anebo velký svině.Tak si vyberte:)
 


Komentáře

1 petra petra | 29. listopadu 2012 v 23:44 | Reagovat

každý musí začít od sebe

2 Adrianna ♥ Adrianna ♥ | Web | 30. listopadu 2012 v 16:35 | Reagovat

Perfekcionismus moc dobře znám, je to na nic. Mnohem horší než na všechno srát...
Tak se drž :)

3 El El | 2. prosince 2012 v 13:32 | Reagovat

No nevím, s těma pomerančema to může platit všude po světe, ale ne v ČR. Jinak by supermarkety nebyly plné regálů s (polo)shnilým ovocem (penny, kauf, billa - vlastní zkušenost)

4 Zoey* Zoey* | Web | 2. prosince 2012 v 15:33 | Reagovat

Škola- to je mi líto :/ ale v 18 ti rodiče nemuzou davat domaci vezeni, za to že máš jednu trojku a dvojky ;) dyk to jsou krásné známky :* ale to s tím, když má spolusedící lepší znánmky, to znám taky, nejradši bych jí nakppala a všechno :/
a to s tím jídlem- je tpo příšerný :/

5 prostitute prostitute | Web | 2. prosince 2012 v 19:36 | Reagovat

[3]: v ČR se toto až tak nevyskytuje máš pravdu dokument je spíše ze zemí USA,Anglie,Německo,Rakousko..to je největší hrůza

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.