Březen 2011

Mum?

11. března 2011 v 21:54 | Prostitute..♥
Tolik jsem ji dříve milovala,tolik jsem po ní brečela když byla v práci..
Ted? Přijedu domů a okamžitě dostanu dalšího zaracha.Prý se ve škole vůbec nelepším.Prý vše dělám schválně,lžu a pak zase prý nic nedělám.Jsem prý taková a mám být přitom maková.
Je mi špatně. :( Nikdy se ti s ničím nesvěřuji a ty se divíš?Proč?Přece nemáme takový vztah jaký má mít matka s dcerou..

Ztratila jsi se mami..A já už tě nechci najít!!!

Mé srdce nejde dohromady s mým mozkem.

5. března 2011 v 20:02 | Prostitute..♥
Pořád se mi honí hlavou slovo PERFEKTNÍ,DOKONALOST.Já si pod tím představuji to,že ráno budu aspoň 5 minut cvičit,nebudu žrát ty intrácký snídaně včetně nechutných tučných rohlíků,žádné sladkosti a utrácení peněz v automatu,protože jsem ,,NÁHODOU" dostala chuť na miňonky,chci pít jen vodu a jíst zelená jablka,chci mít výborné výsledky ve škole,chci nadále zvládat svůj vztah s H.,nechci být stereotypní.
....
Pociťujete nedostatek peněz?Já mám krizi :DTo je dost dobrý když mě za březen a duben čekají 3 narozeniny,svátek,v pondělí musím zaplatit 360 za bus,včera 200 za tágo,furt si kupuji nějaké sračky nepotřebné k životu na intru (žrádlo)
Asi si začnu psát vše co si koupím a za kolik.. :D
Chybí mi H. :( Zítra má sice přijet ze soustředění ale to já odjíždím na intr.Snad se uvidíme aspoň pár minutek.Je to nejlepší chlap na světě.
A potěšilo mě,že jsem dostala 1- z písemky z matematiky.Jsem na ni naprostý idiot.
FOTKY ↓ (s miláčkem,včerejší pařba s holkama)